Urodziny

4 PORY SMAKU BISTRO & CATERING to jedyne takie miejsce w Gliwicach, gdzie w jednym miejscu znajdziecie Państwo różnorodność kuchni POLSKIEJ, WEGE I FIT.
Naszą misją jest serwowanie najwyższej jakości dań w cenach dostępnych dla każdego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne potrawy znane z naszych rodzinnych domów, jak i autorskie dania, które dostępne są tylko w naszym lokalu i są wynikiem naszych oryginalnych przepisów i receptur.

Szukacie Państwo miejsca w Gliwicach na zorganizowanie Urodzin ? Nasze bistro to idealne miejsce na tego typu wydarzenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na spotkanie w celu omówienia najlepszego menu na tego typu okoliczność. Przygotujemy dla Państwa ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości w przyzwoitej cenie.

Ponadto, organizujemy również inne imprezy okolicznościowe, jak np.:
- chrzciny,
- komunie,
- jubileusze,
- spotkania biznesowe,
- stypy i konsolacje,
- imprezy rodzinne,
- imprezy firmowe.

Do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy Państwu, że przygotowane przez nas różnorodne menu spełni oczekiwania wszystkich Państwa gości, bez względu na wiek czy preferencje kulinarne. Wszystko w świetnej atmosferze i niskich cenach.